31sty2018

Plakaty, albumy, druk na płótnie – prezenty prosto z drukarni

​W życiu miewamy różne okazje do świętowania, np. urodziny czy imieniny. Gdy zbliża się jakiś szczególny dzień, bardzo często nie wiemy, jaki prezent wybrać. Warto przepatrzeć usługi, które oferuje drukarnia internetowa. Na nasze życzenie jest ona w stanie stworzyć piękny i bardzo personalny prezent w całkiem przystępnej cenie.

Plakaty z drukarni online

Przez prezent powinniśmy pokazać danej osobie, że jest dla nas kimś zupełnie wyjątkowym i bez niej nasze życie byłoby o wiele gorsze. W tym celu potrzebujemy podarku bardzo spersonalizowanego, a na dodatek ładnego. Dobrą opcją wydaje się być druk plakatów. Wystarczy wysłać do drukarni zdjęcie lub kilka zdjęć, aby stworzyła ona z nich niepowtarzalne dzieło. Plakat można zaprojektować samodzielnie lub zlecić jego wymyślenie grafikom, którzy pracują w niektórych drukarniach. Przesyłkę otrzymamy niedługo po złożeniu zamówienia – średni czas oczekiwania na jej wykonanie to około trzy dni. Plakat, do którego stworzenia wykorzystano druk cyfrowy na pewno spełni swoją rolę unikatowego prezentu. Osoba obdarowana będzie mogła zawiesić go w mieszkaniu i za każdym razem, gdy na niego spojrzy przypominać sobie o nas.

Druk na płótnie – nieśmiertelne obrazy

Prezent powinien nie tylko ładnie się prezentować, ale również być użyteczny. Dobrze jest zainwestować w coś, co posłuży za nietuzinkową ozdobę domu. Właśnie takim podarunkiem może być obraz na płótnie – nie zwykły, kupiony w sklepie z dziełami sztuki, ale bardzo spersonalizowany. Stworzy go dla nas każda dobra drukarnia. Wystarczy wysłać do niej zdjęcie, które chcemy przenieść na płótno. Resztą zajmą się specjaliści, a po kilku dniach otrzymamy piękny obraz, który idealnie nada się na prezent dla kogoś bliskiego. Osoba obdarowana na pewno ucieszy się z nietuzinkowego prezentu i doceni naszą pomysłowość.

Album fotograficzny w pięknym wydaniu

Nie wszyscy wiedzą, ale prawie każda drukarnia internetowa w zakresie swoich usług posiada tworzenie albumów fotograficznych. Sprawdzą się one jako fenomenalny prezent na każdą okazję, np. osiemnaste urodziny lub sześćdziesiątą rocznicę ślubu. Każda drukarnia, jeśli tylko prześlemy jej zdjęcia i przedstawimy naszą koncepcję, chętnie stworzy dla nas właśnie taki album. Jego wykonanie zazwyczaj jest bardzo staranne. Niektórzy porównują go do książki, w której zamiast tekstu znajdują się wybrane przez nas zdjęcia. Taki album można również podarować bez okazji najlepszemu przyjacielowi lub zrobić go dla siebie, aby mieć niepowtarzalną pamiątkę. Opcji jest wiele – ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Niektóre drukarnie online oferują również samodzielne zaprojektowanie okładki, przez co prezent ten będzie jeszcze bardziej spersonalizowany. Warto zainwestować w coś tak nietuzinkowego i oryginalnego, aby sprawić radość bliskiej osobie.

Druk broszur na prezent?

Drukarnie oferują nam różne usługi. Jest ich tak wiele, że czasem ciężko zdecydować się na jedną z nich. Ogranicznikiem jest wyobraźnia – wszystko zależy od nas. Dla bliskiej osoby, która w najbliższym czasie będzie musiała zaprezentować swoje umiejętności na scenie, przed ludźmi, warto zaprojektować i wydrukować w dobrej drukarni chociażby kilka sztuk broszur. Będzie to bardzo nietuzinkowa niespodzianka. Gdy bliska osoba po koncercie czy innym występie zobaczy profesjonalne programy przedstawienia, na pewno zachwyci się naszą pomysłowością. Tak wyjątkowego prezentu najprawdopodobniej nie wręczy jej nikt. Sprawdzi się on jako niesamowita pamiątka. Gdy bliska osoba będzie chciała wspomnieć swój „debiut”, zerknie na broszurę i uśmiechnie się.

Piękne prezenty z drukarni

Warto korzystać z nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki nim obdarowane osoby będą podwójnie zadowolone. Niepowtarzalne prezenty dają wielką radość każdemu. Drukarnia internetowa nie każe długo czekać na zamówienie – zazwyczaj dostajemy je po kilku dniach roboczych. Warto więc zainwestować trochę pieniędzy, aby stworzyć absolutnie wyjątkowy, niepowtarzalny prezent, który bliska nam osoba będzie mogła trzymać przez długie lata.

Zobacz również

6 grzechów głównych plakacistów

​Tworzenie plakatów to niełatwa sztuka. Wskazują na to liczne błędy popełniane przez ich twórców, głównie niedoświadczonych grafików. Przedstawiamy listę najczęstszych wpadek...