8 lis 2017

Wybierz kalendarz dla siebie

​Wybierz kalendarz dla siebie. Koniec roku zbliża się nieuchronnie. Dla jednych to czas podsumowań, inni liczą na nowe otwarcie. Trzeba pozbyć się rzeczy, które tracą swoją ważność, a zaopatrzyć w nowe i świeże. Nic nie wymaga szybszej wymiany z nadejściem 1 stycznia niż kalendarz. Kalendarzy oczywiście na rynku jest multum, a ciekawych rozwiązań z pewnością w tej branży także nie brakuje. Druk kalendarzy w formie plakatów, zawieszki na lodówkę czy też tradycyjne wyrywane karteczki to tylko część z bogatej oferty jaką możemy znaleźć w sklepach lub dobrych drukarniach pod koniec roku.

Roczna promocja

Wiele firm inwestuje w kalendarze. To dobry sposób by zagościć w naszych domach podświadomie przez cały rok. Jest to oczywiście na tyle komfortowe, że nie ponosimy zazwyczaj kosztów finansowych. Firmy, które oferują to rozwiązanie to zazwyczaj lokalni przedsiębiorcy, których wydruk kalendarzy nie kosztuje zbyt wiele, a taka forma promocji to dla nich dobre rozwiązanie by nie zbankrutować a ładnie się pokazać klientom.

Uważaj na kominiarza

Oczywiście w tym sezonie dokonujemy przeglądów wentylacji i pieców. Dlatego przyjęło się, że kominiarze często zostawiają w ramach „giftu” takowy kalendarz. Taka drobna uprzejmość by pamiętać o zabezpieczeniu swojego domu czy mieszkania. Niestety jest to łatwe pole do działania dla naciągaczy, którzy w przebraniach kominiarzy wyciągają za wątpliwej jakości kalendarz pieniądze. Pamiętajmy, że kominiarz nie sprzedaje kalendarzy bo nie jest handlowcem. Żadna firma zajmująca się tą profesją nie wymaga od kominiarza sprzedaży gadżetów. Więc jeśli już masz wydać pieniądze na kalendarz to lepiej zrób to w sklepie.

Popkulturowy boom

Ogromną popularnością cieszą się kalendarze odwołujące się do pop kultury. Rok, rocznie wszystkie wielkie firmy zajmujące się promocją popularnych marek wypuszczają również swoje kalendarze. Dlatego możemy znaleźć gadżety z Gwiezdnych Wojen, Harry Pottera lub Batmana. Oczywiście głównym targetem takich rozwiązań są oczywiście pokoje dzieci i młodzieży ale nie brakuje też ciekawszych alternatyw dla już dorosłych klientów.

Można inaczej

Istny boom przeżywają jednak terminarze, które można samemu wizualnie zaprojektować. Przecież nie ma lepszego widoku dla Ciebie niż ty i twoi bliscy. Czyż nie? Dobrym rozwiązaniem będzie przeszukanie głębin Internetu i znalezienie odpowiedniego miejsca. Nie koniecznie musi być stacjonarnie. Takie możliwości oferuje każda drukarnia online. Wyślij swoje fajne zdjęcia, opisz szczegóły zawartości i poczekaj na odbiór pod własnymi drzwiami. Jest to ciekawe rozwiązanie zwłaszcza, gdy jesteśmy zmęczeni standardowymi kalendarzami oferowanymi w każdym sklepie.

Zobacz również