13 lis 2017

Wydruki spersonalizowanych plakatów

​Człowiek roku według prestiżowego czasopisma ? Miss Listopada w magazynie dla Panów? Może po prostu ciekawe upamiętnienie 2 lat małżeństwa? Spersonalizowany druk plakatów otwiera wiele możliwości do ozdabiania swojego pokoju i uczczenia wielu świąt. Dlaczego warto zainwestować w taką formę dekoracji? Oto kilka pomysłów.

Ozdób wnętrze

Pierwszym powodem, dla którego warto jest nabyć taki gadżet to oczywiście aspekt wizualny. Skomponowanie własnego pomysłu, kolażu bądź po prostu fajnego zdjęcia i przeniesieniu na plakat to ciekawe rozwiązanie dla dekorowania naszego pokoju. Po co nabywać szablonowe obrazy, skoro możemy mieć coś unikatowego. Coś , co faktycznie będzie miało dla nas znaczenie i odzwierciedli nasz charakter.

Być gwiazdą

Bardzo wielu z nas marzyło o karierze w Hollywood bądź występowaniu w barwach Realu Madryt. Jasne, że dla zdecydowanej większości to tylko sfera marzeń. Ale, dzięki takiemu plakatowi choć w drobnej mierze możesz spełnić swoje dziecięce fantazję. Okładka gazety sportowej z Tobą w roli głównej i bajeranckim podpisem? Czemu, by nie. Niech koledzy Ci pozazdroszczą.

Sprezentuj go

Kwiaty, czekoladki albo dobre wino to upominki zawsze na czasie. Jednak czasem warto przełamać schemat i zadziałać niekonwencjonalnie. Wybierz spersonalizowany plakat i zaskocz solenizanta. Nie dość, że będzie to oryginalne rozwiązanie to jeszcze wprowadza z miejsca element humorystyczny na przyjęcie. Dobrze jest się chyba wyróżnić, nie prawdaż?

Plakaty do domu

Decydujesz się na plakat i nie wiesz gdzie szukać? Każda dobra drukarnia internetowa ma swojej ofercie możliwość wydruku plakatów. Wystarczy wysłać plik z zawartymi materiałami oraz wytyczne co do rozmiaru, skali wydruku , liczby plakatów oraz preferowanego stylu. Gdy plakat będzie gotowy dostaniesz powiadomienie o dostawie do domu. Czyli jest wygodnie, sprawnie i ładnie. Czego chcieć więcej?

Jaki wybrać?

Wielkość plakatów może być różna. Mając mały pokój nie bierz 5 metrowego banera, który nie zmieści się na ścianie. Skomponuj mały i kompaktowy plakat, który możesz spokojnie powiesić nad łóżkiem czy na lodówce. Sprawdź jakie rozwiązania może mieć do zaoferowania tania drukarnia.

Zobacz również