2 sty 2018

Spersonalizuj swoje biuro

​Każdy z nas spotkał się kiedyś z gadżetami reklamowy różnych firm. Wśród takich produktów możemy znaleźć przeróżne rzeczy. Oprócz podstawowych długopisów, kubków czy nadrukowanych kopert spotkać się można m.in. również z zapalniczkami, pendrive'ami czy zeszytami. Jakie jednak są klucze do sukcesu takich gadżetów firmowych? Jednolitość formy i dobra drukarnia, która zajmie się produkcją wybranych przez nas produktów.

Wybierz to, czego potrzebujesz

W dzisiejszych czasach nie jest problemem już to, aby dany towar otrzymać. Problemem staje się natomiast wybór tego, czego potrzebujemy wśród szerokiej gamy dostępnych produktów. Tak samo wygląda kwestia przygotowania spersonalizowanego zestawu biurowego dla Twojej firmy. Drukarnie cyfrowe prześcigają się w ofertach dotyczących tego, co mogą zaproponować i na czym zrobić firmowe nadruki. Oprócz podstawowych, najbardziej znanych produktów promocyjnych, często możemy znaleźć w ofertach producentów produkty niestandardowe, które mogą wzbogacić nasze biuro i zainteresować obdarowane nimi osoby.

Produkty standardowe

Wśród podstawowych elementów promocyjnych stosowanych dla biur wyróżnić można m.in.: wizytówki, bloczki, papier firmowy, pieczątki, koperty, terminarze, kalendarze, długopisy, kubki czy smycze. Prawdopodobnie każdy z nas posiada jakąś smycz lub długopis z reklamą jakieś firmy (nie ważne czy jest to świadome, czy nie). Rzeczy te można nabyć bez większego problemu, a ich produkcja również nie jest droga. Są one dostępne w podstawowym menu niemalże każdej drukarni internetowej, a ich ceny przypominają druk plakatów czy ulotek.

Wyróżnij się!

Ciekawym elementem wyróżniającym Cię wśród innych firm mogą być takie gadżety reklamowe, jak: pendrivy, słodycze, popularne wśród młodzieży: wlepki czy taśmy klejące - wszystko to z nadrukiem Twojej firmy! Tutaj ceny zależą już od wielu czynników i ustalane są raczej jednostkowo. Pamiętaj jednak o tym, aby nie przesadzać z różnorodnością swoich gadżetów. Jeden, góra dwa niestandardowe gadżety uzupełnione dużą ilością długopisów i smyczy powinny przynieść najlepszy efekt reklamowy dla Twojej firmy.

Niech wszystko będzie takie samo

Zlecając wykonanie produktów z logiem swojej firmy należy pamiętać o paru czynnikach. Przede wszystkim należy wybrać dobrą i tanią drukarnię, która zapewni nam dobrą jakość druku. Przed rozpoczęciem współpracy warto poprosić o przykładowe produkty przygotowane wcześniej przez tego producenta. Działanie to ma na celu ocenienie jakości produkowanych przez niego gadżetów. Następnie należy ustalić formę zlecenia i wybrać produkty, które nas interesują z oferty firmy. Pamiętajmy o tym, że warto zaskakiwać naszych klientów i zaoferowanie im przykładowo pendrive'a z naszym logiem może ich pozytywnie zaskoczyć i zachęcić do ponownego skorzystania z naszej oferty. Można również wejść głębiej w dokumentację naszej firmy i zlecić nadrukowanie loga naszej firmy na wszelkiej dokumentacji technicznej, papierze firmowym czy nawet na kartkach, które będą używane w Twoim ksero. Diabeł tkwi w szczegółach!

Zobacz również