8 sty 2018

Wydruk dokumentacji technicznej - dramat czy lekka farsa?

​Dobra drukarnia... Jak to łatwo powiedzieć!

W dzisiejszych czasach posiadanie drukarni nie jest wcale prostym zadaniem. Oprócz tony formalności związanych z rozpoczęciem takiej działalności należy zastanowić się nad tym, jakie usługi będziemy chcieli pełnić i jakie maszyny będą nam do tego niezbędne. Należy pamiętać o tym, żeby nasza firma była drukarnią cyfrową i uruchomiła swoją platformę online. Przyjmowanie zleceń przez internet jest teraz na porządku dziennym, a ich ilość ciągle rośnie!

O dokumentacji technicznej słów kilka...

Dobra drukarnia to nie tylko druk broszur, plakatów i ulotek reklamowych. Jeśli Twoja firma zajmuje się branżą architektoniczną, budowlaną lub geodezyjną - nasz partner Lobos Promo ma ciekawe propozycje przygotowane specjalnie dla konstruktorów i inżynierów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób z Twojej branży wprowadzono Drukowanie CAD w formatach A2, A1, A0 oraz wybranym przez Ciebie dowolnym innym formacie! Specjalistyczne maszyny kupione właśnie do tego typu wydruków czekają na Twoje zlecenie. Kompleksowa obsługa w tej drukarni online skupia się głównie na wydrukach wielkoformatowych oraz zadaniach specjalnych.

Jak przygotować plik do druku?

Klienci często mają problem z odpowiednim przygotowaniem swoich dokumentów do druku. Wynika to z różnych przyczyn, ale najczęściej jest nią nieodpowiednia wiedza na temat aktualnych możliwości druku i jego rodzajów. Aby ułatwić i usprawnić proces wykonywania zlecenia w drukarni internetowej Lobos Promo przygotowano specjalny film skupiający się właśnie na tym temacie: Lobos DRUK i REKLAMA Jak widać, odpowiednie przygotowanie pliku do druku nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Należy pamiętać o tych kilku podstawowych krokach i wtedy wszystko stanie się łatwiejsze. Zachęcamy do przesłania swojego zlecenia online i odebrania go osobiście w siedzibie drukarni przy Alei Pokoju 1a w Krakowie. Istnieje również opcja przesyłki wydruków na podany przez Ciebie adres. Więcej informacji na stronie internetowej https://lobos.promo/.

Zobacz również